Suvivor'ın En İyileri

Suvivor'ın En Efsane 10 Yarışmacısı

10- Hakan HATİPOĞLU 

Türk sutopu oyuncusu, yarışmacı, oyuncu ve sunucu olan Hakan HATİPOĞLU Işık Üniversitesi İşletme Bölümü, Marmara Üniversitesi Yüksek Lisans İşletme Bölümü'nde eğitimini almıştır. Doğum tarihi  28 Kasım 1979 dur 
9- Hilmi Cem İNTEPE

Türk dizi ve sinema oyuncusudur, doğum tarihi 19 Mayıs 1992
8- Bozok Gören

5 Ocak 1974 İstanbul doğumlu olan Bozok Gören, eski bir mankendir aslen Ankaralı olan Bozok Gören  profosyonel su altı dagıcıdır 12 sene yaşadığı Amerika’da Manhattan’da 9 yıl restoran ve bar işletmiştir.

7- Murat CEYLAN 

Murat Ceylan, 15 Mayıs 1991 tarihinde İstanbul'da doğmuştur. Liseden mezun olduktan sonra Londra'ya gitti ve orada, Central Saint Martins de Endüstriyel tasarım okumuştur aynı zamanda birçok dizide oynamıştır 
6- Doğukan Hazar MANÇO 

Türk şarkıcı ve Dj. Barış Manço'nun büyük oğludur doğum tarihi 19 Mayıs 1981 Belçika 

5- Semih ÖZTÜRK 

Semih Öztürk 1991 Bursa doğumludur, Marmara Üniversitesi tiyatro mezunudur birçok dizi, film, televizyon programında yer almıştır.

4- Taner Tolga Tarlacı 

Taner Tolga Tarlacı 2 eylül 1984 tarihinde Almanya Hamburg'da doğmuştur. Taner Tolga Tarlacı 2011 yılında Acun Ilıcalı'nın programı olan Survivor'a katılmıştır.

3- Hasan Yalnızoğlu 

Hasan Yalnızoğlu 20 Ekim 1974 tarihinde İstanbul Üsküdar’da  dünyaya gelmiştir ortaokul ve liseyi Kaynarca'da okumuştur, liseyi bitirmeden okula ara verip 4 sene ara vermiştir  ve bu 4 yıl bir tekstil fabrikasında çalışmıştır daha sonra ara verdiği liseyi bitirip, İstanbul Marmara Üniversitesi Beden Eğitimi ve Spor Yüksek Okulu ve Marmara Üniversitesi spor Yönetimi bölümünden mezun oldu.

2- Çağan Atakan Arslan

Namı değer Avatar Atakan kendisi 27 Ağustos 1989 Sivas doğumludur profesyonel Türk Kick Boks Muay Thai sporcusu ve oyuncusu'dur. 


1- Turabi Çamkıran

  Survivor yarışmasına 2 kez katılıp şampiyon olan Turabi Çamkıran 1986 Mersin doğumludur hayatında önemli yeri bulunan Muay Thai sporunu profesyonel bir şekilde yapmaktadır .
Suvivor'ın En İyileri Suvivor'ın En İyileri Reviewed by Bunlar Enler on Nisan 14, 2018 Rating: 5

Hiç yorum yok:

Blogger tarafından desteklenmektedir.