2019'un En Cok Beklenen Otomobilleri


Bir süredir, eğlenceli arabaların çağı, üreticilerin emisyonlara, elektrifikasyona ve kendini süren o ballyhooed canavara odaklanmak zorunda kaldıkları için yakınlaşıyor gibi görünüyordu.


Otomobil satış bahislerini çeşitli melezler, EV'ler ve şimdiki onu orada bulunan “Eco” modu ile koruyor olsalar (hey, sizi daha iyi hissettiriyorsa), kesinlikle eski moda keyfi keyfi için pahasına yapmıyorlar. arabalar. Bu yıl önce ikonik modellerin yaşamı yeni bir kira kazanmasının yanı sıra sıra, ilk kez kauçuk döşeyen önce yeni olanların görmesini göreceksiniz. Bugün, en iyinin en iyisine bakıyoruz. Test sürüşlerinizi buna göre programlayın.BMW 3 Serisi1975'te çıkış yapan 3 Serisine bağlı herhangi bir damgalama, dünyanın geri kalanının “kompakt bir yürütme” otomobilinin sadece kısa bir “Yuppie” için olmadığını keşfettiğinde çabucak öldü. Heyecan verici bir teklif haline getirmek için performans, tamamen yeni 3 Serisi, sivri görünüme sahip, selefinden daha büyük, daha hafif ve daha ileri teknolojidir.


Audi Q8


Crossovers, SUV-coupes, performans etkinlik araçları… ne derseniz deyin, bu en sıcak büyüyen otomotiv segmenti ve Audi'nin yeni girişinin pazar payını almak için hazır olduğu görülüyor. Kaputun altındaki 335 hp turbo V6 ve Bang & Olufsen 3D ses sistemi de dahil olmak üzere birçok seçenek ile zarif atletizm reddedilemez, ancak herkes biraz spartalı iç mekana ve “Sanal Kokpit” e aşık olmasa da.


Bentley Continental GT
Sonunda, 16 yıldan sonra en üst düzey lüks grand-tourer'a tam bir yenileme yaparak Bentley, stilistik olarak bir sonraki seviyeye taşırken etkileyici mirasına sadık kalarak çok dikkatli bir şekilde araba üretti. Yeni 6.0 litrelik, çift turboşarjlı W12 motoru sayesinde 626 midilli ve 207 mph hıza sahip, aynı zamanda performansın üzerinde bir kesim. Bunların hepsi 225K $ 'lık fiyat etiketini haklı çıkarmaktadır.Jeep CherokeeFiyat için daha iyi ve çok yönlü bir SUV bulmak zor, özellikle Amerika'da yapılan bir Amerikan arabası fikri size hitap ediyorsa. 270 bg'de birden fazla motor seçeneği var ve Trailhawk'in sıklıkla en iyi olduğu belirtilen çeşitli trim seviyeleri. Ve Jeep'in ön uç ya da nefret sevgisinin lazer gibi yeniden tasarlanmasının daha fazla taraftar kazanmak zorunda olduğunu düşünüyoruz.Lamborghini Hurácan Evo
iki yüz mil, süper otomobiller için yeni bir kriterdir ve en güçlü Huracan oraya gitmek için şimdiye kadar 631 hp V10 kullanır. Sadece Lamborghini, 260.000 $ 'lık maliyete ve değişime neden olan "giriş seviyesi" bir araba yapabilir ve yine de ödemelerini yapmak için mavi fişleri ve tahvilleri tasfiye etmemize neden olur. Amortisman lanetlenir, borca ​​girmenin ya da bir mirasın israf edilmesinin daha canlandırıcı bir yolu yoktur.2019'un En Cok Beklenen Otomobilleri 2019'un En Cok Beklenen Otomobilleri Reviewed by Bunlar Enler on Şubat 08, 2019 Rating: 5

Hiç yorum yok:

Blogger tarafından desteklenmektedir.